Nowa oferta warsztatowa 2019/2020

CENTRUM SZKOLENIOWE KLANZA W GDYNI

ZAPRASZA

NOWA OFERTA SZKOLENIOWA NA ROK 2019/2020

Przypominamy Państwu,  że   obowiązuje system zapisów przez Internet ( biuro@klanza.pl) To umożliwia zapisywanie się na warsztaty o dowolnej, dogodnej dla Was porze i uchroni przed koniecznością korzystania z telefonu. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązanie są dla Państwa dużym ułatwieniem!

W e-mailu prosimy o podanie:

Imię i Nazwisko

adres e-mail

nr telefonu

miejsca i daty urodzenia

przedmiot nauczania

miejsce pracy

tytuł warsztatów

dane do faktury (w przypadku placówki NIP)

Opłaty za warsztaty przyjmujemy WYŁĄCZNIE PRZELEWEM najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów i po uprzednim potwierdzeniu !

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach konieczne jest zgłoszenie tego faktu organizatorowi w terminie nie późniejszym niż 14 dni przed terminem warsztatów na adres mailowy: biuro@klanza.pl
Rezygnacje przesłane w terminie krótszym niż 14 dni nie będą uwzględniane.

_______________________________Wrzesień 2018_______________________

Tytuł warsztatów: KLANZOWE HITY- ZATAŃCZMY JAK ZA DAWNYCH LAT.

termin: 14 września 2019

początek warsztatów godz. 9.00-16.00

przewidywany czas trwania warsztatów około 10 godzin dydaktycznych

Prowadząca: Katarzyna Makarewicz trener PSPiA KLANZA Łódź

W tym roku mija 30 lat działalności naszego Stowarzyszenia. Przy tej okazji warto wrócić do naszych sprawdzonych hitów.

Jeśli coś wam mówią takie hity jak „Samolot” , „Ciasto”, „Magiczna liczba 7” . Kiedyś się w nie bawiliście i już zapomnieliście jak to było…. Albo chcecie odświeżyć sobie stare nagrania. A może ich  wcale  nie znacie a macie ochotę wyśmienicie bawić w towarzystwie sprawdzonych hitów sprzed lat. Te warsztaty są dla was!

Dodatkowo wzbogacony wspaniałymi propozycjami plastycznymi na zimę pozwoli spędzić niezapomniane chwilę, we wspaniałej atmosferze wspomnień, w towarzystwie zabaw, plastyki i tańców integracyjnych sprzed 20 lat…

Warsztat powstał na zamówienie sympatyków KLANZY, którzy potrzebowali odświeżyć materiał muzyczny i integracyjny, od którego KLANZA zaczęła swoją działalność.

cena: 150 zł

miejsce: Gdynia ul. Kapitańska 37 ;Gdyńska Szkoła Społeczna

___________________________________________________

Tytuł warsztatów: KIEDY MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY CZ.I

termin:    28-29 września 2019

początek warsztatów godz. 9.00-16.30 ( sobota)

godz. 9.00-  12.30 ( niedziela)

przewidywany czas trwania warsztatów ok 15 godzin dydaktycznych

Prowadząca: Anna Jendryka trener PSPiA KLANZA Poznań

Warsztaty adresowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego pracujących z najmłodszymi grupami (3-4 latkami). Zawierają one 20 nowych autorskich piosenek, tańców i pląsów napisanych z myślą o pracy z grupą małych dzieci. Dostarczają skutecznych narzędzi, pomysłów, które ułatwią dzieciom adaptację w przedszkolu i pozwolą odnaleźć swoje miejsce w grupie, a nauczycielom pomogą w organizowaniu grupy. Program warsztatów zbudowany został wokół całodniowej aktywności dzieci w przedszkolu zgodnej z ramowym układem dnia, w związku z tym zawiera szereg piosenek animowanych ruchem, zabaw w kole ze śpiewem, prostych pomysłów plastycznych, nieskomplikowanych układów ruchowych. Ważnym zagadnieniem poruszanym na zajęciach są przyczyny trudności adaptacyjnych maluszków, sposoby ich pokonywania, a także właściwa i skuteczna komunikacja z rodzicami. Propozycje można wykorzystać podczas „Pasowania na przedszkolaka” oraz wszelkich innych spotkań integracyjnych z rodzicami; nadają się one również znakomicie (po niewielkiej modyfikacji) do wykorzystania w starszych grupach przedszkolnych.

DLA KOGO: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, opiekunów żłobkowych, nauczycieli rytmiki, studentów, animatorów grup wielopokoleniowych i innych osób pracujących z małymi dziećmi.

Koszt: 185 zł

(W cenie płyta CD -20 muzycznych propozycji, które mogą towarzyszyć dzieciom i nauczycielowi przez cały przedszkolny dzień. Część z nich to tak zwane „muzyczne rytuały”, czyli piosenki, które pomogą dzieciom i nauczycielom w tworzeniu zabaw muzyczno-ruchowych, zainspirują do prostych działań teatralnych, zachęcą do sprzątania sali, umycia rąk przed posiłkiem, zrelaksują, uspokoją dzieci przed snem.Publikacja składa się z książeczki z tekstami piosenek i opisami tańców oraz 2 płyt: z wersją wokalną i z wersją instrumentalną.)

Miejsce : Gdynia ul. Kapitańska 37 ;Gdyńska Szkoła Społeczna

_______________________________Październik 2018_____________

Tytuł warsztatów: ZIELONE OKULARY- PEDAGOGIKA ZABAWY W EDUKACJI PRZYRODNICZEJ

termin: 5  października 2019

początek warsztatów godz. 9.00-16.30 ( sobota)

przewidywany czas trwania warsztatów 10 godzin dydaktycznych

Prowadząca: Sylwia Reichel trener PSPiA KLANZA Poznań

W programie warsztatów oprócz 10 autorskich piosenek o tematyce przyrodniczej, umieszczonych na płycie CD, znajdą się także zabawy ruchowe, działania plastyczne oraz doświadczenia. Teksty piosenek pomogą dzieciom zrozumieć niektóre zjawiska przyrodnicze m.in. obieg wody w przyrodzie, segregację śmieci, zjawiska pogodowe itp. Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności wprowadzenia swoich dzieci, uczniów czy podopiecznych w fascynujący świat przyrody przez zabawę, ruch, taniec i muzykę.
Warsztaty przeznaczone dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pracowników świetlic, instruktorów, animatorów, wychowawców placówek socjalnych i kulturalno-oświatowych, pasjonatów przyrody, studentów kierunków pedagogicznych i przyrodniczych, rodziców oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

cena: 165 zł

( w cenie płyta CD-  Zawiera 10 piosenek, dzięki którym łatwiej zrozumieć niektóre zjawiska przyrodnicze m.in. obieg wody w przyrodzie, segregację śmieci, zjawiska pogodowe itp.  )

miejsce: Gdynia ul. Kapitańska 37 ;Gdyńska Szkoła Społeczna

________________________________________

Tytuł warsztatów:  MÓZG W PRACY I RELAKSIE  nowość!

termin: 19 października 2019

początek warsztatów  9.00-15.00 ( sobota)

przewidywany czas trwania warsztatów około 8 godzin dydaktycznych

Prowadząca: Mirosława Sakłak- neurodydaktyk, trener

Warsztaty dla nauczycieli pracujących z różnymi grupami wiekowymi, szczególnie z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami emocjonalnymi, z uczniem zahamowanym psychoruchowo, nerwicowym, obojętnym uczuciowo,nadpobudliwym i agresywnym.Celem warsztatu jest zwrócenie uwagi nauczycieli i wychowawców na rolę relaksacji w pracy dydaktyczno-wychowawczej,wzbogacenie warsztatu pracy o nowe techniki, ćwiczenia i zabawy relaksacyjne.W programie m.in.:elementy treningu relaksacyjnego, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia uważności, regeneracja i nabór sił.Odpowiemy sobie na kluczowe pytania,jakie aktywności wpływają na lepszą kondycję naszego mózgu?Co się dzieje w mózgu kiedy tańczysz?Czy tańcząc stajemy się mądrzejsi?

cena: 150 zł

miejsce: Gdynia ul. Kapitańska 37 ;Gdyńska Szkoła Społeczna

__________________________________listopad 2019____________

Tytuł warsztatów: MALUCHY ROSNĄ NIE TYLKO WIOSNĄ CZ.II

termin:    30 listopada- 1 grudnia 2019

początek warsztatów godz. 9.00-16.30 ( sobota)

godz. 9.00-  12.30 ( niedziela)

przewidywany czas trwania warsztatów ok 15 godzin dydaktycznych

Prowadząca: Anna Jendryka trener PSPiA KLANZA Poznań

Warsztaty są kontynuacją poszukiwań skutecznych sposobów pracy z dzieckiem przedszkolnym, zwłaszcza tym najmłodszym. Jest to kontynuacja warsztatów „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy…” – autorski materiał zawierający 20 nowych piosenek, zabaw i pląsów ułatwiających nauczycielowi stworzenie wyjątkowej atmosfery w grupie, a dzieciom dający poczucie, że przedszkole jest miejscem niezwykłym, w którym każdy może czuć się pewnie i bezpiecznie. Program zawiera propozycje zabaw przy muzyce, łatwe układy ruchowe, zabawy ze śpiewem, masażyki, ćwiczenia twórcze, a także proste pomysły plastyczne i rozwiązania scenograficzne z powszechnie dostępnych materiałów. W atrakcyjny i ciekawy sposób zostaną wykorzystane utwory muzyki klasycznej, które dzięki odpowiednim rekwizytom i prostym pomysłom przekształcą się w efektowne minispektakle. Poruszony zostanie również temat efektywnej współpracy z rodzicami.
Aby wziąć udział w szkoleniu, nie jest konieczne uczestnictwo w jego pierwszej części!!!

DLA KOGO: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, opiekunów żłobkowych, nauczycieli rytmiki, studentów, animatorów grup wielopokoleniowych i innych osób pracujących z małymi dziećmi.

Koszt: 185 zł

(W cenie płyta CD - W dwupłytowym albumie znalazło się tym razem 20 piosenek w wykonaniu Kasi Aszyk (płyta w wersji wokalnej), których wersje instrumentalne są zawarte na drugiej płycie, a słowa – w dołączonej do płyt książeczce (booklecie). Atrakcyjne wykonanie muzyczne oraz ciekawa forma plastyczna zachęcają do sięgnięcia po nagrania stworzone „z myślą o dzieciach przedszkolnych wszystkich grup wiekowych. Znalazły się tu zarówno krótkie utwory, mogące być źródłem pomysłów na określone zabawy w ciągu przedszkolnego dnia, jak i piosenki bardziej rozbudowane, wielozwrotkowe, doskonale nadające się do inscenizacji czy występów na scenie. Nasze piosenki zapraszają do przeżycia przygody, są frajdą i przyjemnością, uczą i bawią – nie tylko w przedszkolu. Album doskonale nadaje się na prezent dla dzieci, dla rodziców, dziadków, a także do rodzinnego słuchania i wspólnej zabawy w domu czy na przykład w samochodzie, w trakcie wycieczki” (Od autorek).

Miejsce : Gdynia ul. Kapitańska 37 ;Gdyńska Szkoła Społeczna

Na wszystkie warsztaty i spotkania prosimy o zabieranie ze sobą zmiennego obuwia.

* niższą opłatę płacą członkowie Stowarzyszenia (mający uregulowane składki członkowskie) oraz studenci dzienni (po okazaniu legitymacji)

Cennik warsztatów i spotkań

(cena przeprowadzenia zajęć dla całej grupy do 30 osób)

Zajęcia 5 godz. dyd. 800-950 zł*


Zajęcia 10 godz. dyd. 1800-2300 zł*


Zajęcia 15 godz. dyd. 2300-2800 zł*


Zajęcia 20 godz. dyd. 2800-3300 zł*

Cena uzależniona jest od kosztów materiałów  papierniczych oraz  noclegu trenera.

Do krótkich form warsztatowych (do 5 godz. dydakt.) prowadzonych poza Gdynią, doliczamy koszty dojazdu trenera.

Współorganizujemy również imprezy plenerowe o charakterze integracyjnym dla dzieci i dorosłych (festyny, urodziny, spotkania integracyjne ). Cena tych imprez uzależniona jest od czasu ich trwania, liczby uczestników, zakresu działań oraz odległości od Gdyni.

zamówienia i zapisy  na warsztaty
biuro@klanza.pl

Biuro i zapisy na warsztaty502 348 008

Prezes Oddziału Małgorzata Miechowska : 503 514 474

W ofercie Klanzy jest ok. 110 autorskich programów szkoleniowych. Zajęcia prowadzi 80 wykwalifikowanych trenerów i animatorów. Szkolimy głównie nauczycieli, ale także animatorów kultury, pedagogów, pracowników społecznych, katechetów. Wyróżnia nas specyfika i styl pracy oraz znak firmowy KLANZA.